KONST / Litografier / Grafiskt blad 13967164
nr 1396 7164
Lotta Backman
(f. 1948), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 18/90, Gicléetryck yttermått inklusive ram: 67x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:28:48
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Lotta Backman
Läs mer om Lotta Backman